https://www.cvkeskus.ee/23267

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #23267

Materjalide vastuvõtja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi meesterahvast, kelle tööks on sissetuleva materjali efektiivne vastuvõtt, markeerimine, ladustamine ning inventeerimine.


Ootused kandidaadile

-Arvutikasutusoskus
-Soovitavalt soome keele oskus
-usaldusväärsus ja lojaalsus


Ettevõte pakub

-Huvitavat tööd noores meeskonnas ja rahvusvahelises kontsernis
-Palka vastavalt töö tulemustele


Tööpakkumise number
#23267
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Materjalide vastuvõtja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!