Värsked tööpakkumised

Materjalide sorteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 603794

Tööpakkumise number

603794

Firma nimi peidetud Materjalide sorteerija

Töö kirjeldus

Ootame oma töötaja- ja peresõbralikku kollektiivi töökaid mees- ja naissoost töötajaid, kelle ülesandeks on taaskasutatavate materjalide ( paber, plastikud, papp) sorteerimine.

Nõudmised kandidaadile

Sobid, kui oled:
- töökas ja kohusetundlik
- tähelepanelik ja korrektne
- füüsiliselt vastupidav
- valmis töötama graafiku alusel
- vene keele oskus tuleb kasuks

Ettevõte pakub

Pakume:
- kindlat ja stabiilset töökohta
- häid ja toetavaid kolleege
- sporditoetust ja hulganisti ühisüritusi koos perega
- 35 päevast puhkust
- mõistlikku, ausat, oskustest ja panusest sõltuvat töötasu
- tähtajalist lepingut

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
18. juuni 2019

Ragn-Sells AS on pereettevõte, mille lugu saab alguse üle 135 aasta tagasi Rootsist. Maailm on selle aja jooksul pea tundmatuseni muutunud, kuid Ragn-Sellsi eesmärk aidata luua puhtamat elukeskkonda on püsinud muutumatuna. Ühe hobusega alustanud ettevõttest on tänaseks saanud Skandinaavia suurimaid taaskasutuse ja materjalidega tegelevaid ettevõtteid. Ragn-Sells nõustab suurtootmisi, omavalitsusi ja hotelle keskkonna ja säästva ettevõtluse teemadel. Ragn-Sells sorteerib ja vahendab tootjatele üle 100 erineva materjaliliigi. Ragn-Sells on ka Eestis tuntud vastutustundliku ja keskkonnahoidliku ettevõtluse edendaja, kus töötajaid hoitakse ja panustatakse nende heaolusse ja arengusse.

Tervislik töökoht
Jätkusuutliku Ettevõtluse Indeks