Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27499

Materjalide planeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ennustuste saatmine tarnijale
  • tarnetäpsuse jälgimine ja koostöös tarnijatega parendamine
  • koostöö arendamine tarnijatega ja ekspediitoritega
  • jooksvate probleemide lahendamine
  • optimaalse laoseisu tagamine

Ootused kandidaadile

  • ostu/müügi- või logistikaalane töökogemus
  • soovitavalt kõrgharidus (võib ka lõpetamata)
  • hea inglise keele oskus
  • arvuti kasutamise oskus lõppkasutaja tasemel
  • positiivse ja aktiivse ellusuhtumisega
  • vanust üle 23 aasta

Ettevõte pakub

  • rahvusvahelist töökeskkonda
  • kaasaegseid töötingimusi
  • huvitavat ja pingelist tööd
  • tööalast koolitust ja enesearendamise võimalusi
  • konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti

Lisainfo

Kandideerimine toimub ainult läbi CV Keskuse.

Tööpakkumise number
#27499