Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #536681

Materjali vastuvõtja (asukohaga Jüris)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

  • Materjalide mahalaadimine
  • Materjalide kontrollimine
  • Materjalide vastuvõtmine ERP süsteemis
  • Materjali sertifikaatide arhiveerimine
  • Materjalide ladustamine
  • Materjalide tootmistellimusteks ettevalmistamine
  • Inventuurides osalemine
  • Muud ülesanded, mis on otseselt või kaudselt selle ametikohaga seotud.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus tõstukijuhina / materjali vastuvõtjana
Väga hea tervis ja füüsiline vorm
Täpsus, kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

Ohutut ja turvalist töökeskkonda
Ettevõttesiseseid arenguvõimalusi
Põhipalka ja tulemustasu

Lisainfo

Kandideerimine toimub CV Keskuse kaudu ja eeldab CV saatmist

Tööpakkumise number
#536681

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
22. mai 2018

CUTform OÜ on väliskapitalil baseeruv ja 2011. aastal asutatud metallitoodete tarnija Jüris. Peamisteks tegevusaladeks on tellimuspõhine terasest ja värvilistest metallidest toodete valmistamine ning terasest ja värvilistest metallidest komponentide tööstuslik töötlemine. Ettevõte on jõudsalt arenev ning kiirelt kasvav.

Vaata rohkem