Värsked tööpakkumised

Materjali operaator (asukohaga Jüris)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 431218

Tööpakkumise number

431218

Töö kirjeldus

Võtame tööle kogemustega materjali operaatori, kelle tööülesannete hulka kuulub töökohtade materjaliga varustamine, pooltoodete transport, riiulite korrashoid ning muud antud töökohaga seotud tööülesanded (sh erinevad füüsilist jõudu nõudvad abitööd).
NB! Töö on vahetustega (hommikune, pärastlõunane ja öine vahetus).
NB! Esimene vahetus algab 5:30. Vajalik oma transport (ühistransport varahommikul ei sõida)

Nõudmised kandidaadile

Tõstuki juhtimise õigus (kehtivad load)
Ausus, korrektsus, kohusetundlikkus
Hea stressitaluvus, kiire töö tegemise soov ja võime
Valmisolek vahetustega tööks (ka öösel)
Aktiivne ja karske eluviis

Ettevõte pakub

Võimalus töötada edukas ja kiirelt arenevas ettevõttes
Põhipalka ja lisatasu

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. august 2016
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2016

CUTform OÜ on Jüri Tehnopargis asuv ja kiirelt arenev metallide töötlemisega tegelev ettevõte. Seoses töömahu kasvuga pakume tööd mitmetele vabadele ametikohtade.