Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143122

Materjali kvaliteedi insener

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö põhieesmärgiks on tarnija kvaliteedi probleemide lahendamine ning tarnija kvaliteedi protsessi arendamine.
Ametikoha põhitegevuseks on sisendkontrolli organiseerimine, mis hõlmab sissetulevate materjalide kvaliteedi kriteeriumite määratlemist; vastavate dokumentide välja töötamist jne.

Ootused kandidaadile

* tehnilise haridusega (võib ka kvaliteedi,materjali või tootmise juhtimise alane haridus)
* kõrgtasemel arvutikasutaja (Excel, Word)
* teadmistega ISO/TS 16949 või QS-9000 ja ISO 14001 kvaliteedistandarditest
* analüütilise mõtlemisega ning iseseisva töö oskusega
* väga hea suhtlemisoskusega ning kiire otsustaja
* väga hea inglise keele oskusega
* vene keele oskusega suhtlemistasandil

* võimalust töötada rahvusvahelisse kontserni kuuluvas ettevõttes
* erialast koolitust nii ettevõtte sees kui väljas
* komandeeringuid
* väljaõpet kohapeal
* korralikku töötasu

Lisainfo

* Antud ametikoht eeldab valmisolekut töölähetusteks
* Kontor asub Keilas

Tööpakkumise number
#143122

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. märts 2008
Kuulutus sisestati:
5. märts 2008

PKC Eesti AS on PKC Group OYj kontserni kuuluv ettevõte, mille põhitegevuseks on juhmeköidiste ja ühenduskaablite tootmine Skandinaavia juhtivatele auto- ja elektroonikatööstusettevõtetele. Ettevõte on jõudsalt arenev ja laienev ning praeguseks hetkeks on töötajate arv jõudnud ca 1300-ni. PKC Eestil on tehased Keilas ja Haapsalus.

Vaata rohkem