Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307917

Materjali ahela assistent

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mis töö sisuks on?
- Valmistoodangule markeerimiseks etikettide ettevalmistamine .
- Materjali vastuvõtmine ja ladustamine, läbikandmine tootmisprogrammist, komplekteerimine.
- Pooltoodete ja materjali kontroll ning lähetamine tootmisse (arvestuse pidamine laos olevate kaupade üle).
- Inventuuride läbiviimine ja aruandlus.
- Lao- ja tootejälgimise tarkvara kasutamine.

Ootused kandidaadile

Kes võiks kandideerida?
Oled oodatud kandideerima, kui:
- Sul on soovitatavalt eelnev töökogemus sarnasel ametikohal.
- Oled kohusetundlik, täpne, hea pingetaluvusega, korrektne.
- Sul on arvuti kasutamise oskus .
- Sul on soov täita oma tööülesandeid professionaalselt, õigeaegselt ja suure vastutustundega.
- Sul on hea eesti keele oskus ning suhtlustasandil vene keele oskus.

Ettevõte pakub

Mis me pakume?
- Metaprint on sulle väga sobilik tööandja, kui otsid stabiilset ning pidevat arengut pakkuvat tööd.
- Kaasaegseid töötingimusi ja sõbralikku kollektiivi.
- Tööülesannetele ja tulemustele vastavat töötasu.
- Erialaseid täiendkoolitusi .

Tööpakkumise number
#307917

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
26. mai 2013
Kuulutus sisestati:
15. mai 2013

Firma tegutseb iseseisva juriidilise isikuna alates 1995. aastast, kuigi antud tegevusvaldkonnas on meil üle saja aasta pikkune katkematu tootmiskogemus. Selle ajaga oleme kasvanud enam kui 5 korda, kus töötab üle 200 inimest, kelle kasutada on kõige ajakohasemad tehnoloogiad antud tegevusvaldkonnas. Ettevõttel on erinevad tootmisüksused Tallinnas ja Pärnus. Kavatseme jätkata oma kasvurajal ning seoses Pärnu tehase laienemisega ootame oma meeskonda Materjali ahela assistendi.

Vaata rohkem