Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #326017

Matemaatikaõpetaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • matemaatika õpetamine 10. - 12. klassis
  • pakkuda on täiskoormus, aga soovi korral on võimalik ka osaline koormus

Ootused kandidaadile

  • kõrgem haridus
  • vastavus kvalifikatsiooninõuetele
  • hea suhtlemisoskus
  • kohusetundlikkus
  • valmisolek meeskonnatööks

Ettevõte pakub

  • tööd meeldivas ja arenevas keskkonnas
  • koolitust

Tööpakkumise number
#326017

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 730 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
19. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
21. november 2013

Tartu Descartes'i Lütseum asutati 1982. aastal Tartu 15. Keskkooli nime all. Praegust nime kannab kool 1996. aasta 11. aprillist.
Descartes'i lütseumi visiooni kohaselt on kooli ülesanne anda noortele oskus mõtelda, orienteeruda ja areneda tänapäevases maailmas.

Üldhariduskool
Prantsuse keele süvaõpe
Õppesuunad gümnaasiumis: romanistika, humanistika, informaatika

Vaata rohkem