Värsked tööpakkumised

Matemaatikaõpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 86468

Tööpakkumise number

86468

Töö kirjeldus

Tallinna Reaalkool võtab tööle matemaatikaõpetaja.
Pakume osalist koormust (5 kuni 15 tundi), tunde nii põhikooli- kui ka gümnaasiumiastmes.

Nõudmised kandidaadile

  • pedagoogiline kõrgharidus
  • eelnev töökogemus
  • hea pingetaluvus
  • soov hästi õpetada

Ettevõte pakub

  • sõbralikku kollektiivi
  • enesetäiendamise võimalusi
  • kaasaegset töökeskkonda
  • reaalainete õppimisele orienteeritud õpilasi

Lisainfo

Kandideerimiseks esitada:

  • haridust tõendavate dokumentide koopiad;
  • CV;
  • muud kvalifikatsiooni tõendavad dokumendid.

Sooviavaldus ja CV palume saata aadressil janekristi.ruben[ät]real.edu.ee või posti aadressil Estonia pst. 6, Tallinn 10148.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
10. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
23. november 2006

Tallinna Reaalkool asutati pealinna teise gümnaasiumina 1881.aastal eesmärgiga anda algne ettevalmistus tulevastele reaalteaduste ja tehnika spetsialistidele. Sellest ajast tänaseni on koolis täppisteadustele suurt rõhku pandud, unustamata sealjuures humanitaaraineid, sporti ja muusikat.