Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #344393

Matemaatikaõpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma kooli täiskoormusega (25 kontakttundi nädalas) matemaatikaõpetajat.

Ootused kandidaadile

  • magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon, õpetajakutse ning eripedagoogilised kompetentsid;
  • tasakaalukus ja pingetaluvus, rõõmsameelsus;
  • kasuks tuleb eelnev kogemus eriliste laste ja noortega.

Ettevõte pakub

  • toetavaid kolleege,
  • väljakutseid ja enesearengut,
  • võimalust muuta eriliste laste ja noorte toimetulekut elus.

Tööpakkumise number
#344393

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 1025 €/kuus
Kuulutus aegub:
13. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
29. mai 2014
Lisainfo palga kohta:
Palk sõltub lõplikust koormusest ja kokkulepitud tööülesannetest.

Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukool on Haridus- ja Teadusministeeriumi hallatav riigi põhikool tundeelu- ja käitumishäiretega õpilastele. Kooli õppekeel on eesti keel. Õpingute alusdokumendiks on „Põhikooli riikliku õppekava” alusel koostatud kooli õppekava. Koolis tegutsevad järgmised hariduslike erivajadustega õpilaste klassid:
1) klassid tundeelu- ja käitumishäiretega õpilastele;
2) väikeklassid autismispektri ning aktiivsus- ja tähelepanuhäiretega õpilastele.

Vaata rohkem