Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343798

Matemaatikaõpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui Sa tunned endas valmisolekut panustada ühe omanäolise kooli ellu ja tegemistesse, soovid olla kaaslaseks võimalusterohkel teekonnal, siis meie kooliperre on oodatud sobiva kogemuse ja haridusega inimene.

Ootused kandidaadile

Kellele meeldib

  • toetada lapsi erinevate tegevustega ümbritseva elu mõistmisel ja tervikliku maailmatunnetuse kujunemisel
  • õpetades särada ja tekitada huvi teadmiste ja kogemuste vastu
  • olla tähelepanelik ja hooliv laste ning kolleegide suhtes
  • areneda koos loominguliste ja säravate inimestega

Ettevõte pakub

Meile meeldib

  • tunda ennast väärtusliku osana ühises kooliperes
  • töötada põlistammede all mere kaldal oma ilusas koolimajas
  • saada töö eest tasutud hea palgaga
  • turgutada end suvel pikema puhkusega
  • lüüa kaasa põnevates spordi- ja huviringides (ujumistrennist käsitööklubini)

Tööpakkumise number
#343798

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
26. mai 2014

Rocca al Mare Kool käib täna viieteistkümnendat eluaastat. Paljud meie unistused on täitunud, kuid kool on noor ja alati uutele ideedele avatud. Oleme loovad ning elurõõmsad, väärtustame vaimsust, eetilisust ja huumorimeelt.

Vaata rohkem