Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800479
Veebipõhine värbamine

Matemaatikaõpetaja kutsekoolis

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

Matemaatika õpetamine kutsekeskhariduse tasemel õppijatele (gümnaasiumi mõistes kitsas matemaatika) ja keskhariduse tasemel õppijatele, õppijate baasoskuste kujundamine, tundide asendamine, sündmuste korraldamisel osalemine jmt.

Klassijuhataja tööd matemaatika õpetaja meie koolis ei tee.

Ootused kandidaadile

  • Magister või bakalaureus
  • Kutseõpetaja või õpetaja kutse

Pakume huvitavat tööd kaasaegses kutseõppeasutuses, osalemist ühistes etteettevõtmistes. Pikka suvepuhkust. Toetame alati õppimist ja eneaetäiendamist kodu- ja välismaal.

Tööpakkumise number
#800479