Värsked tööpakkumised

Matemaatika õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 46829

Tööpakkumise number

46829

Töö kirjeldus

Õpetaja saab õpetada matemaatikat nii põhikooli kui gümnaasiumi osas.
Õpetajal on kasutada oma klass koos vajalike õppevahenditega.

Nõudmised kandidaadile

Õpetaja peab vastama kvalifikatsiooninõuetele, mis kehtivad aineõpetajale.
Soovitav on meeskonnatöö oskused .
Hea kui on uuendustega kaasaminev õpetaja.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume koolitusvõimalusi.
Oleme uuenev ja arenev kool, kes teeb mõndagi teisiti kui harjutud tegema.

Lisainfo

Asume kauni Matsalu Rahvuspargi vahetus läheduses ja kooli õppesuunadki on seotud loodusega.
Vald aitab lahendada elukohaga tekkivad olukorrad ja noortele õpetajatele on valla poolt toetused ette nähtud.

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
18. august 2005
Kuulutus sisestati:
14. juuni 2005
Brutopalk:
Alates 6340 kuni 7107 EEK kuus

LG asub Läänemaa kaunimas kohas - Matsalu Rahvuspargi vahetus läheduses. Koolis on 1.klassist alates loodushariduse suund , mis jätkub gümnaasiumis ökoloogia õppimisega ja teine võimalus on gümnaasiumis õppida ettevõtlust. Kool on uuenemise etapis ja vajab meeskonnatööga harjunud inimesi.