Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67803

Matemaatika õpetaja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • matemaatika õpetamine gümnaasiumis (10.-12. klass), koormus 12 tundi nädalas (võimalik jagada 3 päeva peale)
  • õpetajale oma ainekabinet koos tööarvuti ja Internetiühendusega

Ootused kandidaadile

  • vastavus kvalifikatsiooninõuetele (võimalikud ka muud variandid)
  • eesti keele oskus
  • väga hea suhtlemisoskus
  • arvuti kasutamise oskus
  • lojaalsus, ausus, täpsus, avatus, koostöövalmidus

Ettevõte pakub

  • meeldivat töökeskkonda
  • konkurentsivõimelist palka
  • elamispinda
  • tagastusnõudeta "stardiraha" ühe kuupalga ulatuses

Lisainfo

Õpetaja on asendusõpetaja vähemalt üheks õppeaastaks.

Tööpakkumise number
#67803

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 4500 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. september 2006
Kuulutus sisestati:
19. mai 2006

Iisaku Gümnaasium asub looduskaunis kohas. Meil on suur koolimaja, head võimalused huvitegevuseks ja suurepärased sportimisvõimalused.

Vaata rohkem