https://www.cvkeskus.ee/200096

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200096

Matemaatika õpetaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õpetamine II ja III kooliastmes


Ootused kandidaadile

Eeldame väga head aine tundmist, soovi, valmisolekut ja tahet töötada õpilastega. Eeldame ka vastavust kvalifikatsioonile.


Ettevõte pakub

Eneseteostusvõimalust ja huvitavat tööd arenevas koolis;
Meeldivat töökeskkonda ja häid töötingimusi;
Enesetäiendamise võimalusi.


Tööpakkumise number
#200096
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Matemaatika õpetaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!