https://www.cvkeskus.ee/280752

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Matemaatika õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 280752

Tööpakkumise number

280752

Töö kirjeldus

Saue Gümnaasium vajab alates 2012 aasta septembrikuust matemaatika õpetajat. Ühe ametikoha tunnid põhikoolis ja ka gümnaasiumi astmes.

Ühe ametikoha kontakttundide suuruseks on 18 tundi nädalas. Üldtööaja pikkuseks on 35 tundi nädalas. Lisaks võimalus töötada klassijuhatajana.


Nõudmised kandidaadile

Saue Gümnaasium eeldab oma uuelt õpetajalt vastavat erialast haridust, siirast huvi ja soovi õpetada lapsi kaasaegses ja väärikas koolis, meeldivas töö- ja õpikeskkonnas.
Ootame konkursil osalema õpetajat, kes on hea aineala spetsialist ja pedagoog ning omab autoriteeti, on süsteemne, valdab ja õpetab õpilastele ainet arusaadavalt ja tekitab õpilastes huvi aine vastu, muutes tunnid sisukaks ja huvitavaks.


Ettevõte pakub

Pakume kaasaegset töökeskkonda motiveeritud õpilaste ja toredate kolleegidega,
võimalust arenguks spetsialistina ning
motiveerivat töötasu ja täiendkoolitusi.
Osalist sõidukompensatsiooni.


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. august 2012
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2012

FIRMA NIMI PEIDETUD

Saue Gümnaasium on 800 õpilasega Harjumaa kool. Kool on kaasaegse õpikeskkonna ja meeldiva töökeskkonnaga õppeasutus. Meie õpetajad on tuntud kõrge professionaalsuse ja sõbraliku suhtumise poolest. Koolielu on aktiivne ja sündmusterohke ning lisaks õpilaste headele õppetulemustele, väärtustame me igat õpilast ja õpetajat, mille tulemusena on meie juures meeldiv ning motiveeriv atmosfäär õppimiseks ja tööks.