Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #709682

Matemaatika õpetaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Matemaatika õpetamine põhikoolis ja gümnaasiumis

Ootused kandidaadile

* Haridusministeeriumi poolt esitatud kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus või selle omandamine
* Soovitav eelnev töökogemus
* Entusiasm ja elurõõm

Ettevõte pakub

* Võimalust oma ideid ellu viia

* Enesetäiendamis- ja arenguvõimalusi

* Tööd kaasaegses keskkonnas ja arenevas õpikogukonnas

* Kaugelt üle keskmise ägedat töökollektiivi*

* Tööle asumise aeg 18.08.2021

Lisainfo

Kiili Gümnaasium on kiiresti arenev üldhariduskool Tallinna piiril. Kaasaegsele ja omanäolisele õpikeskkonnale lisandub Harjumaa esinduslikem spordikompleks.

Tööpakkumise number
#709682