Värsked tööpakkumised

Matemaatika õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 55535

Tööpakkumise number

55535

Töö kirjeldus

Ääsmäe Põhikool ootab kiiresti oma meeskonda matemaatika-informaatika õpetajat nädalakoormusega 5. - 9. kl 23 tundi või 7. - 9. kl 13 tundi.

Nõudmised kandidaadile

erialane haridus või vastav kvalifikatsioon omandamisel, klassiõpetaja matemaatika lisaerialaga, valmisolek meeskonnatööks

Pakume tööd väikeses sõbralikus kollektiivis, kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

125 õpilasega Ääsmäe Põhikool asub Harjumaal, Saue vallas. Tallinnast 14 km kaugusel. Hea bussiühendus Keila ja Tallinnaga. Tasuta elamispinna võimalus

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
24. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
24. november 2005
Brutopalk:
Alates 5000 kuni 10000 EEK kuus