Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #49657

Matemaatika õpetaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ääsmäe Põhikool ootab oma meeskonda 2005/2006. õppeaastaks matemaatika-informaatika õpetajat nädalakoormusega 5. - 9. kl 23 tundi või 7. - 9. kl 13 tundi

Ootused kandidaadile

erialane haridus või vastav kvalifikatsioon omandamisel, klassiõpetaja matemaatika lisaerialaga, valmisolek meeskonnatööks

Pakume tööd väikeses sõbralikus kollektiivis, kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

125 õpilasega Ääsmäe Põhikool asub Harjumaal, Saue vallas. Tallinnast 14 km kaugusel. Hea bussiühendus Keila ja Tallinnaga. Tasuta elamispinna võimalus

Tööpakkumise number
#49657

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 5000 - 10000 €/kuus
Kuulutus aegub:
16. september 2005
Kuulutus sisestati:
16. august 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem