Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669931

Matemaatika- ja füüsikaõpetaja

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Avaldus, CV ja kvalifikatsiooninõuetele vastavate dokumentide koopiad esitada hiljemalt 27. oktoober 2020. a.

Ootused kandidaadile

Nõutav vastavus kvalifikatsiooninõuetele (erialane magistrikraad, pedagoogilised pädevused).

Haridus võib olla ka omandamisel.

Omalt poolt pakume kaasaegset töökeskkonda, sõbralikke kolleege ja toredaid õpilasi.

Arengu- ja enesetäiendusvõimalusi.

Võimalus on panustada kooli arengusse.

Tööpakkumise number
#669931

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
29. september 2020

Oleme 300 õpilasega põhikool. Kooli eeliseks peame head pakutavat põhiharidust, mille omandamise järgselt on õpilastel võimalus jätkata haridusteed Pärnu linna gümnaasiumides. Lisaks traditsioonilisele põhiharidusele võimaldame kõikidel soovijatel omandada huvikooli muusika- ja/või kunstiosakonnas väga heal tasemel huviharidust. Asume Pärnu keskusest 13 km kaugusel.

Vaata rohkem