Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #36216

Matemaatika-ja arvutiõpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Matemaatika ja arvuti tundide andmine 5-9 klassi õpilastele
Koormus 18-20 tundi nädalas

Ootused kandidaadile

Kvalifikatsiooni vastavalt Haridus-ja Teadusministeeriumi poolt kehtestatud määrusele
Töökogemust õpetatavas aines vähemalt 3 aastat
Soovi ja oskust töötada meeskonnas
Oskust mõista ja suunata õpilase arenguvajadusi
Empaatiavõimet

Ettevõte pakub

Väikeseid klasse
Meeldivat töökollektiivi
Toetust tööeesmärkide saavutamiseks
Häid võimalusi tervise edendamiseks (aeroobika, jõusaal)

Lisainfo

Uut õpetajat otsitakse seoses lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendamiseks tööleasumisega uuest poolaastast (so 2005a jaanuarist)

Tööpakkumise number
#36216