Värsked tööpakkumised

Mastironija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 206894

Tööpakkumise number

206894

Töö kirjeldus

Pakume tööd sidekaablite mastironijale. Töö sisuks telekommunikatsiooni mastide ja tugijaamade ehitamine vastavalt lõppkliendi (nt. mobiilsideoperaatori) soovidele. Nimetatud tööd sisaldavad antennide, kaablite ja/või raadioseadmete paigalamist mastidesse, tornidele ja katustele. Vajadusel teostama kontrollmõõtmised paigaldatud seadmetele ning täitma objekti aksepteerimiseks vajaliku dokumentatsiooni.

Nõudmised kandidaadile

- erialane ettevalmistus
- eelnev töökogemus mobiilside tugijaamade ehitamisel
- eelnev mastitööde kogemus
- eesti keele oskus heal suhtlustasemel
- valmidus töötama mastidel, tornides või katustel
- kasuks tuleb elektriku pädevustunnistus
- ausus
- kohusetundlikus
- täpsus
- töökus
- hea füüsiline vorm

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimelist palka
- kaasaegseid töövahendeid
- vajadusel lisakoolitusi
- tublimate töötajate kaasamine järgmistel objektidel

Lisainfo

Ootame avaldusi võimalikult kiiresti. Tagame saabunud andmete konfidentsiaalsuse.
Sobivate kandidaatidega võtame ühendust.

Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
16. september 2010

Finesta Eesti OÜ tegeleb personalialaste konsultatsioonide pakkumisega, personaliotsingu ja tööjõurendiga. Finesta põhilisteks klientideks on Soomes ja Eestis tegutsevad tunnustatud börsiettevõtted.