Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #512774

Massöör Tervisekeskusesse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

massaažiteenuse osutamine

Ootused kandidaadile

massööri diplom
rõõmsameelne ja kliendisõbralik hoiak

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda
sõbralikku ja toetavat kollektiivi
ettevõttesiseseid soodustusi
paindlikku töögraafikut

Lisainfo

Töö on vahetustega ja sisaldab ka nädalavahetusi.

Tööpakkumise number
#512774

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või praktika (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2018

Tallinn Viimsi SPA Ilu- ja Tervisekeskus pakub oma avarate ruumide ja kaasaegse sisustusega parimaid võimalusi iluhoolitsuste nautimiseks. Klientide käsutuses on privaatsed garderoobid ja luksuslik lõõgastusruum. Ilu- ja Tervisekeskuse teenuste valikusse kuuluvad nii lõõgastavad spaa-hoolitsused kui ka kaasaegsed terviseteenused. Oleme avatud 7 päeva nädalas.

Vaata rohkem