Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62489

Massöör

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume 3-4 korda nädalas huvitavat tööd massöörile. Töötingimused vastavad igati tänapäeva nõuetele. Töö iseloom on paikne.

Ootused kandidaadile

Kandidaat peab olema avatud positiivse ellusuhtumisega oma ala kogemustega spetsialist. Soovitavalt naissoost. Eeliseks teistele kandidaaditele on mitmesuguste erinevate massaazitehnikate valdamine ja töökogemus omal alal. Vanus 25-45.a.

Kandidaadilt eeldame ka head suhtlemisoskust ning kõrget teeninduskultuuri taset.

Ette võte pakub kaasaegset töökeskonda ja sõbralikku ja üksmeelset töökollektiivi. Töökoht asub suures firmas, keskmise suurusega hotellis, kus töötajaile on ka pakkuda palju erinevaid boonuseid.

Tööpakkumise number
#62489
Massöör