Värsked tööpakkumised

Massöör

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62489

Tööpakkumise number

62489

Töö kirjeldus

Pakume 3-4 korda nädalas huvitavat tööd massöörile. Töötingimused vastavad igati tänapäeva nõuetele. Töö iseloom on paikne.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaat peab olema avatud positiivse ellusuhtumisega oma ala kogemustega spetsialist. Soovitavalt naissoost. Eeliseks teistele kandidaaditele on mitmesuguste erinevate massaazitehnikate valdamine ja töökogemus omal alal. Vanus 25-45.a.

Kandidaadilt eeldame ka head suhtlemisoskust ning kõrget teeninduskultuuri taset.

Ette võte pakub kaasaegset töökeskonda ja sõbralikku ja üksmeelset töökollektiivi. Töökoht asub suures firmas, keskmise suurusega hotellis, kus töötajaile on ka pakkuda palju erinevaid boonuseid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
17. märts 2006
Brutopalk:
Alates 4000 kuni 9000 EEK aastas