Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196208

Massöör

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Massaažisalong pakub klientidele mitmeid erinevaid massaažiliike.Välja on kujunenud juba väike oma klientuur.Kilentid on beebidest vanuriteni.Pakume rootsi klassikalist-,kupu-,mee-,aroomi-,lümfi-,tselluliidi-,beebi-,ning rasedate massaaži.Soovime teenuse sortimenti laiendada,seega on eriti teretulnud idamaised massaažid.
Otsimegi salongi heade kätega massööri ,kellel on juba mingi oma klientuur olemas.
Salongis on uued massaažilauad,üks neist spetsiaalselt rasedatele

Nõudmised kandidaadile

< eriala- või kutsetunnistus
< oma klientuur
< soov ennast täiendada
< täpsus
< ausus
< pühendumus tööle

Ettevõte pakub

< uus hubane salong
< sõbralik kollektiiv
< vaba graafik omal valikul
< võimalus end täiendada

Lisainfo

Pakun töötamist salongis kas koha maksu või protsendi alusel.Selles lepime kokku personaalselt kandidaadiga.

Tööpakkumise number
#196208

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
23. mai 2010
Kuulutus sisestati:
9. mai 2010

CVKeskus.ee klient

ÕNN POLE EESMÄRK
ÕNN ON ELUVIIS
Keha ja hing tuleb hoida tasakaalus,siis on elu täisväärtuslik.Meie hubases salongis pakutakse klientidele mitmeid erinevaid massaažiliike.

Vaata rohkem

You are applying to:
Massöör