Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #306400

Massöör

Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • professionaalse massaaži ja kehahoolitsuste osutamine;
  • klientide professionaalne ja sõbralik teenindamine;
  • klientide nõustamine.

Ootused kandidaadile

  • "M.I. Massaažikooli" tunnistuse olemasolu on eeliseks;
  • vajaliku kvalifikatsiooni olemasolu (soovituslik massaažiliikide tundmine: klassikaline, thai, shiatsu, aromi, jalatallad, lümfi, tselluliidi ja muu);
  • hea vene keeleoskus;
  • soome, inglise ja eesti keeleoskus suhtlustasandil;
  • varasem töökogemus massöörina on soovituslik;
  • hea suhtlemisoskus ja rõõmsameelsus;
  • kohusetunne ja usaldusväärsus!!!
  • hea pingetaluvus ja paindlikkus.

Ettevõte pakub

  • rõõmsat, abivalmis ja nooruslikku kollektiivi;
  • kaasaegset töökeskkonda;
  • paindlikku tööaega;
  • motiveerivat töötasu;
  • väljaõpet kohapeal.

Lisainfo

Palume CV saata aadressile: kljudmilla(at)gmail.com

Tööpakkumise number
#306400

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
17. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
3. mai 2013

Pakume professionaalseid massaažiliike ja erinevaid kehahoolitsusi.
Alustasime oma tegevust 3 aastat tagasi ja oleme võitnud oma klientide poolehoiu tänu sõbralikule kollektiivile ja kvaliteetsele klienditeenindusele.
Meie hubane ilusalong asub Tallinna kesklinnas.

Massöör