Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28644

Massöör

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Massööri tööülesandeks on klientidele erinevate terviseprotsetuuride osutamine ning meie uue ja stiilse Spa igapäevase töö juhtimine

Ootused kandidaadile

  • Esinduslik ja kvaliteedikriitiline
  • Soov töötada professionaalses keskonnas, kus põhitähelepanu on pööratud kvantiteedi asemel kvaliteedile
  • Teadmised erinevatest massaazi tehnikatest
  • Soov tundma õppida uusimaid hooldusprotsetuure
  • Oskus suhelda kliendiga nii eesti kui ka inglis keeles

Ettevõte pakub

  • Täiskohaga tööd kolmapäevast pühapäevani
  • Head tulemuspalka
  • Majutust töönädalal
  • Lisakoolitust välisriigis
  • Inspireerivat töökeskonda

Tööpakkumise number
#28644
Massöör