Värsked tööpakkumised

Massöör

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 106486

Tööpakkumise number

106486

Töö kirjeldus

Klientide professionaalne ja sõbralik teenindamine
Massaažiteenuse osutamine

Nõudmised kandidaadile

Erialane haridus
Soov inimesi aidata
Hea suhtlemisoskus
Inglise või soome keele oskus suhtlustasandil
Korrektsus, kohusetunne ja ausus
Patsiendikesksus
Suundumus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

Väga head võimalused erialaseks enesetäienduseks
Toetav meeskond
Täiendavad firmasisesed täienduskoolitused
Huvitavat ja suhtlemisrikast tööd

Lisainfo

Eeliseks on erinevate massaažitehnikate valdamine
Lisaks, huvi korral, endermoloogiaalane koolitus LPG aparaadiga töötamiseks

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
2. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
2. mai 2007

Villa Medica peamisteks tegevusaladeks on kirurgiateenused - ortopeediline kirurgia, üldkirurgia, ilukirurgia. Lisaks kirurgiale pakume konservatiivset ekspertabi mitmete meditsiiniliste probleemide puhul, valitud erialad toetavad üksteist sünergiliselt, meie sihiks on inimese tervise mitmekülgne parandamine.