Värsked tööpakkumised

Massöör

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 176078

Tööpakkumise number

176078

Töö kirjeldus

Hotell Norras otsib massööri.Hotell asub umbes 50 km Oslost.

Nõudmised kandidaadile

hea suhtlemisoskus
hea inglise keele oskus
klassikalise-, aroomi- ja näomassazhi oskus/töökogemus
pingetaluvus

Ettevõte pakub

pakume tasuta majutust
pileteid sihtkohta ja tagasi
igakülgset abi ettetulevate probleemide korral

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
9. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
31. märts 2009
Lisainfo palga kohta:
15 000 EEK neto

Oleme Norra personalivahendusfirma peakontoriga Tartus. Vahendame Eestist kvaliteetpersonali Norrasse, pannes suurt rõhku tööotsija kvalifikatsioonidele, töökogemustele, keeleoskustele ja isikuomadustele. Samas oleme pidevas dialoogis Norra suurimate personalivahendusbüroodega ja otseste tööpakkujatega, püüdes leida meie tööotsijale sobiva ja väärilise töökoha.