Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58731

Massažist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhiline tööülesanne on statsionaarsete haigete ravimassaaž Taastusravi keskuses.

Ootused kandidaadile

  • meditsiiniline haridus
  • läbitud ravimassaaži spetsialiseerumiskursus
  • hea eesti keele oskus (kesktase) ja vene keele suhtlusoskus
  • pingetaluvus
  • koostöövalmidus
  • korrektsus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd Põhja-Eesti suurimas haiglas
  • päevast tööd (8.00-16.00)
  • täiendõpet
  • õppelaenu hüvitamise võimalust

Lisainfo

Lisainfo Taastusraviosakonna juhtiv vanemõde Kristiina Kurvits telefonil 6971740.

Tööpakkumise number
#58731
Massažist