Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #291280

Maskotinäitleja

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajame maskotinäitlejat spordivõistustele Võru Spordihallis, mis toimuvad 18. nov algusega kell 17:00 ja 07. veebruar 2013 algusega kell 19:00
Ürituse edukakas läbiviimiseks vajame toredat ja rõõmsameelset inimest, kes maskoti kostüümis tantsib, hüppab, teretab, jagab komme ja auhindu.
Töö kestvus kohapeal 3-4 tundi.

Ootused kandidaadile

- maskotinäitleja pikkus vähemalt 170 cm
- töö sobib eelkõige meesterahvale
- valmidus kulutada terve päev ürituse jaoks
- valmidus teha tööd Tartus

Ettevõte pakub

- lõbusat tööd toredas seltskonnas
- tööks vajalikud materjalid, kostüüm

Tööpakkumise number
#291280

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 5.75 €/tunnis
Kuulutus aegub:
13. november 2012
Kuulutus sisestati:
7. november 2012

Personalipunkt OÜ on loodud jaanuaris 2004 Soome juhtiva personalirendifirma Staffpoint OY poolt. Pakume personaliteenuseid Eestis ja Soomes.

Staffpoint OY omab kogemusi personalirendi ja -vahenduse alal üle 30 aasta.
Tänaseks on Staffpoint OY´l 20 kontorit üle Soome ja üle 17000 töötaja.

Meie kliendiks on suurettevõte Tallinnas, kes sponsoreerib ja korraldab kergejõustikuvõistlusi.

Vaata rohkem