Masinõmbleja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #528719

CVKeskus.ee klient
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööriiete õmblemine.

Ootused kandidaadile

Kohusetundlikkus, kiirus, täpsus
varasem töökogemus: vähemalt 1 aasta

Pidevat tööga kindlustatust, tellimused suurelt Soome ettevõttelt; õigeaegselt makstavat töötasu; sotsiaalseid garantiisid.

Lisainfo

Kontaktisik: Olga Post
Telefon: 56905272
E-post: o.post(ät)mail.ru

Tööpakkumise number
#528719

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. mai 2018
Kuulutus sisestati:
11. aprill 2018

Balti Uniform on erakapitalil põhinev Eesti ettevõte, mis tegutseb Skandinaavia turul juba üle 15 aasta.

Meie toodetud riideid kannavad erinevate riikide ehitajad, sõdurid, postiljonid, kaevurid, kokad, med õed, farmerid, jne.

Oleme spetsialiseerunud tööriiete tootmisele: meeste ja naiste püksid, joped, vestid, parkad ja tunked kõikvõimalikest kangatüüpidest (ka tulekindlatest ja anti-staatilistest kangastest).

Üle üheksakümne töötaja tegutseb selle nimel, et õigeaegselt täita kõik tellimused ja tagada meie klientide rahulolu. Meie tootmisvõimsus on 10000 – 12000 toodet kuus.

Meie eesmärk on tagada kiire tarne, toodete kõrge kvaliteet ja konkurentsivõimelised hinnad igale kliendile.

Vaata rohkem