Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #302535

Masinist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötamine greideriga Volvo G930.

Ootused kandidaadile

Tööd saab kogemustega greiderijuht.
Nõutavad vastava kategooria juhiload greideriga töötamiseks.

Ettevõte pakub konkurerentsivõimelist palka vastavalt töötulemustele, koolituse ja arenemise võimalust ning kaasaegset töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#302535

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
22. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
22. märts 2013

CVKeskus.ee klient

TAVT OÜ on eesrindlik teehoiutöödega tegelev ettevõte.

Vaata rohkem

Masinist