Värsked tööpakkumised

Masinist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 100019

Tööpakkumise number

100019

Töö kirjeldus

Masinisti peamisteks tööülesanneteks on järeltöötlustööd traadi- ja liimköitemasinatel, seadmete hooldus ja profülaktilised tööd.

Nõudmised kandidaadile

Ootame kandideerijatelt:

  • tehnilist taiplikkust masinate käsitlemisel
  • eelistatav on eelnev töökogemus antud valdkonnas, ent vajadusel ka väljaõpe kohapeal

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • palka tunnitasu alusel
  • vahetustega tööd graafiku alusel (tuleb ette ka öiseid vahetusi)
  • toredat ja ühtehoidvat kollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
19. märts 2007
Brutopalk:
Alates 60 EEK tunnis

Trükiteenust pakkuvasse üle 170 milj. käibega UP Printing Gruppi kuuluvad ligi
15 aastase kogemusega reklaamtrükiste trükikoda Uniprint, filiaal UP Print Rootsis,
sidusettevõte Uniprint SPB Venemaal ja tütarettevõte perioodikatrükikoda Unipress.

Perioodikatrükikoda UNIPRESS AS keskendub oma tegevuses peamiselt mahukate
eksporttellimuste täitmisele. Meie toodang läheb Skandinaaviasse, Venemaale, Euroopasse
kui ka Eestisse.