Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27980

Masinate operaator-spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on tootmismasinate juhtimine ning nendega seotud probleemide analüüsimine ning lahendamine.

Ootused kandidaadile

Kesk(eri)haridus;
Inglise keele oskus;
Arvutikasutamise oskus;
Hea õppimisvõime;
Probleemilahendamisoskus;
Koostööoskuse olemasolu.

Omalt poolt pakume kaasaegseid töötingimusi ning sõbralikku kollektiivi rahvusvahelises töökeskkonnas. Positiivsied väljakutseid pakkuvat huvitavat tööd. Enesearendamise võimalusi ning erialast (täiend)koolitust.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume CV saata aadressil Info.Elva@ahltronix.com või Valga mnt 7a, Elva 61504.
Lisainfo telefonil 7 302 520

Tööpakkumise number
#27980