Värsked tööpakkumised

Masinate ja seadmete projekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 93552

Tööpakkumise number

93552

Töö kirjeldus

  • Töö sisuks on konveierite, automaatliinide ja hüdrauliliste seadmete väljatöötamine, tööjooniste ja spetsifikatsioonide vormistamine.
  • Töö on kontoris programmidega AutoCAD (2D), Inventor või ka Solid Works (3D). Töö on koostöös meie Soome ja Eesti partneritega ning võib olla vajadus käia väliskomandeeringutes.
  • Jooniste vormistamine on soome-, inglise- ja eesti keeltes.

Nõudmised kandidaadile

  • Nõutav masinaehitusalane kõrgharidus, projekteerimisalane kogemus vähemalt 6 kuud, tehnika (masinad, seadmed) hea tundmine, loomingulisus, kohusetundlikkus, soov uusi tooteid välja töötada ja vanu tooteid edasi arendada.
  • Vajalik projekteerimistarkvara tundmine (vähemalt AutoCAD ja Inventor), tugevusarvutuste teostamise oskus (talade ja sõrmede arvutused paindele, väändele, lõikele), teraste markeeringu ja nende omaduste tundmine. Tolerantside ja istude hea tundmine, nende joonisele märkimise oskus.
  • Samuti peaks tundma masinaehituse tehnoloogiat (keevitamine, mehaaniline töötlemine jne.) Lisaks sellele võiksid olla mõningased teadmised hüdraulikast, pneumaatikast ja automaatikast.
  • Vajalik hea eesti- ja inglise keele oskus vähemalt suhtlemistasandil. Kasuks tuleb ka soome keele oskus.

Pakume huvitavat ja loomingulist tööd uute masinate loomisel ja olemasolevate edasiarendamisel kasvavas ettevõttes (hetkel 8 projekteerijat) koostöös Eesti- ja välispartneritega, konkurentsivõimelist palka vastavalt spetsialisti oskustele ja töö tulemustele, paindlikku töögraafikut. Töökoht on Tallinnas, Männikul, AS Silbet Metall hoones.

Lisainfo

CV-le palume kindlasti lisada ka palgasoov (bruto).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2007
Brutopalk:
Alates 12000 kuni 20000 EEK kuus

Ettevõte kuulub Meiteks gruppi (100% Eesti kapital) ja tegeleb masinaehitusliku projekteerimise teenuse osutamisega Eesti- ja välisklientidele. Lisaks tegeleme ka oma enda toodete (lumesahad, spetsiaalkopad, muud tooted) väljatöötamise ja müügiga, mida valmistatakse allhanke korras teistes grupi ettevõtetes (Paide Masinatehas AS, Silbet Metall AS). Hetkel on firmas 8 töötajat, kohe valmivad ka uued kontoriruumid. Lisainfot saab meie kodulehelt (andmed seal veidi vananenud).