Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #152868

Masinate ja seadmete projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on konveierite, metallkonstruktsioonide ning hüdrauliliste seadmete väljatöötamine, tööjooniste ja spetsifikatsioonide vormistamine klientide jooniste alusel.
Töö on kontoris peamiselt programmidega AutoCAD (2D), Inventor või ka Solid Works (3D). Inventori oskus on kandideerijale eeliseks. Töö toimub koostöös meie Soome ja Eesti partneritega. Joonised vormistatakse soome-, inglise- ja eesti keeles.

Ootused kandidaadile

Nõutav masinaehitusalane kõrgharidus (võib olla lõpetamisjärgus), projekteerimisalane kogemus vähemalt 6 kuud, loomingulisus, kohusetundlikkus, soov uusi tooteid välja töötada ja vanu edasi arendada.
Vajalik projekteerimistarkvara tundmine (eriti Inventor), tugevusarvutuste teostamise oskus (talade ja sõrmede arvutused paindele, väändele, lõikele), teraste omaduste tundmine. Tolerantside joonistele märkimise oskus. Samuti peaks tundma masinaehituse tehnoloogiat (keevitamine, mehhaaniline töötlemine jne.) Lisaks sellele võiksid olla mõningased teadmised hüdraulikast, pneumaatikast ja automaatikast. Vajalik hea eesti- ja inglise keele oskus vähemalt suhtlemistasandil. Kasuks tuleb soome keele oskus.

Pakume huvitavat ja loomingulist tööd uute masinate loomisel ja olemasolevate edasiarendamisel koostöös Eesti- ja välispartneritega, konkurentsivõimelist palka vastavalt spetsialisti oskustele ja töö tulemustele, paindlikku töögraafikut.

Lisainfo

CV-le palume lisada ka palgasoov (bruto).

Tööpakkumise number
#152868

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
21. mai 2008

Ettevõte tegeleb masinaehitusliku projekteerimise teenuse osutamisega Eesti- ja välisklientidele. Lisaks tegeleme ka omatoodete (lumesahad, spetsiaalkopad, muud tooted) väljatöötamise ja müügiga, mida valmistatakse allhanke korras teistes grupi ettevõtetes (Paide Masinatehas AS, Silbet Metall AS). Hetkel on firmas 13 töötajat.

Vaata rohkem