https://www.cvkeskus.ee/56412

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Masinate ja seadmete projekteerija, projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 56412

Tööpakkumise number

56412

Töö kirjeldus

Masinate ja seadmete projekteerija, projektijuht: Töö sisuks on konveierite, automaatliinide ja hüdrauliliste seadmete väljatöötamine, tööjooniste ja spetsifikatsioonide vormistamine. Töö on kontoris programmidega AutoCAD (2D), Inventor 10, Solid Edge ja Solid Works (3D). Töö on koostöös meie Soome ja Eesti partneritega ning võib olla vajadus käia väliskomandeeringutes. Jooniste vormistamine on soome-, inglise- ja eesti keeltes.


Nõudmised kandidaadile

Nõutav masinaehitusalane kõrgharidus, projekteerimisalane kogemus vähemalt 3 a., tehnika (masinad, seadmed) hea tundmine, loomingulisus, kohusetundlikkus, soov uusi tooteid välja töötada ja vanu tooteid edasi arendada, samuti oskus projekte juhtida ja nooremaid kolleege juhendada.

Vajalik projekteerimistarkvara tundmine (AutoCAD, Solid Edge, Solid Works või Inventor), tugevusarvutuste teostamise oskus (talade ja sõrmede arvutused paindele, väändele, lõikele), teraste markeeringu ja nende omaduste tundmine. Tolerantside ja istude hea tundmine, nende joonisele märkimise oskus. Jõudude määramse oskus mehhanismides.

Samuti peaks hästi tundma masinaehituse tehnoloogiat (keevitamine, mehaaniline töötlemine jne.) Lisaks sellele võiksid olla teadmised hüdraulikast ja pneumaatikast. Vajalik inglise ja soome keele oskus vähemalt suhtlemistasandil. Kasuks tuleb ka müügikogemus.


Ettevõte pakub

Huvitavat ja loomingulist tööd uute masinate loomisel ja olemasolevate edasiarendamisel kasvavas ettevõttes (hetkel 6 projekteerijat) koostöös Eesti- ja välispartneritega (Soome, Rootsi), konkurentsivõimelist palka vastavalt spetsialisti oskustele ja töö tulemustele, paindlikku töögraafikut. Töökoht on Tallinnas, Männikul, AS Silbet Metall hoones.


Lisainfo

CV-le palume kindlasti lisada ka palgasoovi (bruto).


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2005
Brutopalk:
Alates 12000 kuni 18000 EEK kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Ettevõte kuulub Meiteks gruppi (100% Eesti kapital) ja tegeleb masinaehitusliku projekteerimise teenuse osutamisega Eesti- ja välisklientidele. Lisaks tegeleme ka oma enda toodete (lumesahad, spetsiaalkopad, muud tooted) väljatöötamise ja müügiga, mida valmistatakse allhanke korras teistes grupi ettevõtetes (Paide Masinatehas AS, Silbet Metall AS). Hetkel on firmas 6 töötajat. Lisainfot saab meie kodulehelt.