https://www.cvkeskus.ee/48263

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Masinate ja seadmete projekteerija, projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 48263

Tööpakkumise number

48263

Töö kirjeldus

Masinate ja seadmete projekteerija, projektijuht: konveierite, automaatliinide ja hüdrauliliste seadmete väljatöötamine, tööjooniste ja spetsifikatsioonide vormistamine. Töö on kontoris programmidega AutoCAD (2D), Solid Edge ja Solid Works (3D), samuti programmiga MS Excel. Töö on koostöös meie Soome ja Eesti partneritega. Jooniste vormistamine on soome-, inglise- ja eesti keeltes.


Nõudmised kandidaadile

Nõutav masinaehitusalane kõrgharidus, projekteerimisalane kogemus vähemalt 5 a., tehnika (masinad, seadmed) hea tundmine, loomingulisus, kohusetundlikkus, täpsus, soov uusi tooteid välja töötada ja vanu tooteid edasi arendada, samuti oskus projekte juhtida ja nooremaid kolleege juhendada.

Vajalik projekteerimistarkvara tundmine (AutoCAD, Solid Edge, Solid Works või Inventor), tugevusarvutuste teostamise oskus (talade ja sõrmede arvutused paindele, väändele, lõikele), teraste markeeringu ja nende omaduste tundmine. Tolerantside ja istude hea tundmine, nende joonisele märkimise oskus. Jõudude määramse oskus mehhanismides.

Samuti peaks hästi tundma masinaehituse tehnoloogiat (keevitamine, mehaaniline töötlemine jne.) Lisaks sellele võiksid olla teadmised hüdraulikast ja pneumaatikast. Vajalik inglise ja soome keele oskus vähemalt suhtlemistasandil. Kasuks tuleb ka müügikogemus.


Ettevõte pakub

Huvitavat ja loomingulist tööd uute masinate loomisel ja olemasolevate edasiarendamisel kasvavas ettevõttes (hetkel 6 projekteerijat) koostöös Eesti- ja välispartneritega (Soome, Rootsi), konkurentsivõimelist palka vastavalt spetsialisti oskustele ja töö tulemustele, paindlikku töögraafikut. Töökoht on Tallinnas, Männikul, AS Silbet Metall hoones.Lisainfo

CV-le palume kindlasti lisada ka palgasoovi (bruto).


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. august 2005
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2005

FIRMA NIMI PEIDETUD

Ettevõte kuulub Meiteks gruppi (100% Eesti kapital) ja tegeleb masinaehitusliku projekteerimise teenuse osutamisega Eesti- ja välisklientidele. Lisaks tegeleme ka oma enda toodete (lumesahad, spetsiaalkopad, muud tooted) väljatöötamise ja müügiga, mida valmistatakse allhanke korras teistes grupi ettevõtetes (Paide Masinatehas AS, Silbet Metall AS). Hetkel on firmas 6 töötajat, kuid soov on kasvada sellel aastal kuni 8 töötajaga inseneribürooks. Rohkem infot saab meie kodulehelt (koduleht vajab veidi uuendamist).