Värsked tööpakkumised

Masinate hooldusmeister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 45858

Tööpakkumise number

45858

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on 1906. aastal asustatud, autotööstusele lehtmetallist tarvikute tootmisega tegelev Rootsi ettevõte, mis avab augustis uue tehase Tallinnas. Ettevõttes töötab 300 inimest, 2004. aasta käive oli 42 milj EUR.

Tööülesanneteks on masinate seadistamine ja korrashoid

Nõudmised kandidaadile

  • Töökogemus pneumaatika või elektriga seotud valdkonnas või töökogemus autoremondilukksepana
  • Jooniste lugemise oskus
  • Iseseisvus ja analüütiline mõtlemine
  • Soovitavalt inglise või rootsi keele oskus suhtlustasandil
  • Autojuhiload

Pakume huvitavat tööd ja arenguvõimalust rahvusvahalises ettevõttes, motiveerivat töötasu, erialast koolitust nii Eestis kui Rootsis

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
25. mai 2005