Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #95956

Masinaoperaator

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötamine kaasaegsetel kile tootmise ning pakendite valmistamise seadmetel:

  • tootmisseadmetete seadistamine tootmiseks vastavalt etteantud tingimustele,
  • toodete kvaliteeti jälgimine;
  • toodangu pakkimine ja markeerimine;
  • toodetu kohta andmete sisestamine arvutisse
  • vastutamine toodangu kvaliteedi ja materjalide otstarbeka ja sihipärase kasutamise eest.

Ootused kandidaadile

  • Tehnilist taipu
  • Soovitavalt keskharidust
  • Oskust töötada meeskonnas.

  • Huvitavat tööd kiirelt arenevas ettevõttes ja toetavat meeskonda.
  • Enesetäiendamise ja koolituse võimalust.
  • 2-4 kuulist väljaõpet kohapeal (mille kestel makstakse töötasu).

Lisainfo

Töö toimub graafiku alusel 12-tunniste vahetustega.

Tööpakkumise number
#95956

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. märts 2007
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2007

CVKeskus.ee klient

Kile ja kilepakendite tootja

Vaata rohkem