Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53805

Masinaoperaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

reklaamkilekottide valmistamine (masinaseadme töö jälgimine ja katkematu protsessi tagamine, valmistoodangu pakkimine)
töö kaasaegsete masinatega
töö on vahetustega

Ootused kandidaadile

soovitavalt keskeri haridus
loogiline mõtlemine ja tehnilne taip
eelnev töökogemus operaatorina
valmidus vahetustega tööks

kaasaegseid töö- ja olmetingimusi (riietusruumid, pesemisvõimalus)
tööriideid (riided+jalanõud)
tööpanusele vastavat palka
vajadusel täiend- ja väljaõpet

Lisainfo

töö on kolmes vahetuses

Tööpakkumise number
#53805