Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26521

Masinajuht-mehhaanik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • eritehnika ja masinatega töötamine

Ootused kandidaadile

  • tehniline huvi ja taip
  • soovitavalt tehniline eriharidus ja varasem töökogemus
  • C-kategooria juhilubade olemasolu või omandamine
  • valmisolekut sesoonselt pingeliseks tööks üle Eesti

Ettevõte pakub

  • erialast koolitust
  • motiveerivat konkurentsivõimelist palka
  • kindlat ning huvitavat vaheldusrikast tööd

Lisainfo

Palume saata CV koos palgasooviga

Tööpakkumise number
#26521