Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #325674

Masinaehituse konstruktor/tootearendaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- tootearendusprotsessides osalemine
- masinate ja seadmete projekteerimine (Solidworks), tootmisse juurutamine, katsetamine
- tootmises olevate toodete pidev parendamine
- tootearendus
- projektijuhtimine

Ootused kandidaadile

- masinaehitusalane kõrgharidus
- eelnev konstrueerimisalane töökogemus masinaehituses
- Solidworks projekteerimisprogrammi valdamine
- korrektne eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
- võõrkeelte oskus (inglise, soome) suhtlustasandil
- positiivne ellusuhtumine
- meeskonnatöö valmidus

Ettevõte pakub

- mitmekülgset ja vaheldusrikast tööd arenevas ettevõttes
- võimalust osaleda uute toodete loomisel algusest lõpuni (disain, näidiste ehitamine, katsetused, tootmisse andmine)
- häid töötingimusi ja meeldivat töökeskkonda
- kindlat töötasu vastavalt töötulemustele

Lisainfo

- töökoht asub Harju maakonnas, Sauel, Tule 20.
- sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Tööpakkumise number
#325674

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
15. november 2013

AS SAMI on 1989 aastal asutatud ning Eesti erakapitalile põhinev masinaehitusettevõte, kus töötab ca 90 töötajat.

Ettevõtte tegevusaladeks on:

Teehooldus, põllu- ja metsamajandusmasinate tootmine ning müük (sh. eksport) .
Traktorite ja laadurite komponentide ning lisaseadmete valmistamine.
Põllu- ja metsamajandusmasinate komponentide valmistamine allhanketööna.
Kommunaaltehnika (sahad, liivatajad, tänavapühkimisharjad, etc) tootmine ja müük.

Vaata rohkem