Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179448

Marketingu ja müügi mänedžer

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö tellimustega, tellimuste töötlemine, läbirääkimised tellijatega, uute tellijate otsimine, markeetingualaste ürituste läbiviimine jms.

Ootused kandidaadile

1. Tehnilise hariduse olemasolu
2. Erialane kogemus tootmisetetvõttes (soov. metallkonstruktsioonidega)
3. Vene, eesti ja inglise keel
4. Arvuti tundmine
5. Kohusetundlikkus
6. Soov õppida ja omandada uusi oskusi

Ettevõte pakub

1. kaasaegset töökeskkonda
2. huvitavat, pingelist ning väljakutseid pakkuvat tööd meeskonnas
3. arenemisvõimalust
4. konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#179448