Värsked tööpakkumised

Marketingijumal

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 99805

Tööpakkumise number

99805

Töö kirjeldus

  • Marketingijumal korraldab oma igapäevatöös mitme erineva ettevõtte marketingitööd alates ettevõtte turupositsiooni ja vajaduste analüüsist, marketingiplaani koostamisest, kanalite valikust ja lõpetades kampaaniate korraldamise ning tulemuslikkuse analüüsiga.
  • Marketingijumal on meile tähtis, sest tema kasvatab läbi õnnestunud projektide meie tuntust ning seeläbi heaolu Maal
  • Püha kohus on teha igapäevaselt koostööd teiste Jumalatega nii oma kontoris kui ka partnerite juures
  • Jumala töö väljundiks on iga kliendi rahulolu, tuntuse ja rikkuse tõstmine läbi peensusteni kalkuleeritud ja õnnestunud marketingitegevuse
  • Jumal ajab vajadusel asju, mis viivad elu Maal õitsengu poole

Nõudmised kandidaadile

  • Marketingijumal on soovitavalt teinud jumalikku ja edukat marketingitööd ning tal on selleks olemas ka tõestusmaterjal
  • Marketingijumal on eelnevalt õppinud jumaliku ameti kohta ning tunneb, et marketing on tema tulevik ja leib laual
  • Kahe eelneva puudumise korvab Marketingijumala tohutu ideedepagas ning lõputu optimism koos saavutusvajadusega
  • Marketingijumal on võimekas, sest tema rüppe usaldame me oma kalleima vara – meie kliendid
  • Marketingijumal on väga võimekas, sest peab koordineerima üheaegselt mitme firma tegemisi. Marketingijumal on osav ajaga zonglöörimisel.
  • Loomulikult tunneb ta kontoritehnikat ja oskab sellega ka ümber käia; on oma tegemistes aus, täpne ja korda armastav
  • Marketingijumal oskab lisaks eesti keelele ka teisi kohalikke keeli
  • Kohustus on omada head huumorisoont ja Jumalkonnavaimu

  • Jumalale pakume arengu- ja eneseteostusvõimalusi ning täiendkoolitust
  • Töönimetusele kohast vaadet Tallinnale, häid töötingimusi ja toredat Jumalkonda
  • Mitmekesist tööd arenevas ettevõttes, võimalust juhtida kuulsust ja rikkust toovaid projekte

Lisainfo

Kui leiad end olevat sobiva kandidaadi, anna endast teada. Lisa kindlasti oma nägemus tasust, mida soovid jumaliku töö eest saada!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. mai 2007
Kuulutus sisestati:
16. märts 2007

Meediaekspert OÜ loodi 1998 aastal. Meediaeksperti ilmestab innovatiivsus, julged mõtted ja oskus erineda teistest. Siiani oleme juhtinud jõuliselt ja uhkusega projekte, mis tõstavad klientide tuntust ja tekitavad kireval reklaamimaastikul lisaväärtusi.
Meediaekspert pakub teenuseid lähtuvalt turu vajadusest. Kõik tööd on meie jaoks erilised, kõik projektid läbiviidud hinge ja usaldusega.
Arvame, et meedia tulevik ei seisne mitte laial levitamisel, vaid täpselt sihitud sõnumil.