Värsked tööpakkumised

Marketingijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118784

Tööpakkumise number

118784

Töö kirjeldus

- Marketingi juht on väga iseseisev töötaja ja hea puffer müügiosakonnale
- web-i lehekülje koordineerimine
- ajakirjanduses avaldatava info kontrollimine
- mõtleb välja õiged kanalid

Nõudmised kandidaadile

- vähemalt keskharidus
- eesti, inglise ja vene keele oskus
- autojuhiload

Ettevõte pakub

- kaasaegsed töötingimused
- innovatiivne juhtkond, toetav meeskond
- huvitavat ja pingelist tööd koos ASBIS baltiku klientide, koostööpartneritega ja meeskonnaga
- arvutialast koolitust;
- 20 000.- brutopalk

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. september 2007
Kuulutus sisestati:
9. august 2007

OÜ Varumeesteenindus on personaliteenuseid osutav ettevõte, millise eesmärgiks on leida parimaid lahendusi nii tööjõu vajajatele kui tööotsijatele. Lähtudes klientide vajadustest ja eelistustest pakume nii alalisi-, ajutisi- kui osalise tööajaga inimesi ning vastavalt nõudlusele nii professionaale kui ka uute kogemuste soovijaid.
Alustasime oma ala pioneeridena Baltimaades ja tänaseks oleme saavutanud arvestatava positsiooni suuremate personaliteenuseid pakkuvate ettevõtete hulgas Eesti turul. Meie areng on olnud kiire ja pidev. Tänaseks kuuluvad OÜ Varumeesteenindus gruppi veel Talent-Forum ja Competence-Forum.