Värsked tööpakkumised

Marketingiassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 36467

Tööpakkumise number

36467

Töö kirjeldus

Baltikumi marketingijuhi assisteerimine Eestis: suhtlemine reklaamiagentuuridega, osalemine kampaaniate ja programmide ettevalmistamisel, tõlgete korraldamine, esitlusmaterjalide ettevalmistamine, aruannete koostamine jm jooksev assistenditöö.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat:
• on kõrgharidusega. Kasuks tuleb turunduse- või rahvusvahelise suhtlemise alane koolitus. Kuna eeldame täisajaga töötamist, siis tudengitele ei pruugi see töö sobida.
• valdab hästi eesti- ja inglise keelt. Vene keele oskus tuleb kasuks.
• tunneb hästi igapäevatööks vajalikke arvutiprogramme, eeskätt Word, Excel, PowerPoint.
• on sõbralik ja avatud, hea suhtleja ja esineja, valmis abistama ja toetama oma juhti ja meeskonnaliikmeid
• oskab töötada iseseisvalt
• on eesmärkidele ja tulemustele orienteeritud
• Kasuks tuleb varasem töökogemus mõnes rahvusvahelises firmas

Ettevõte pakub

tööd rahvusvahelises ja kiiresti arenevas firmas
huvitavaid ja arendavaid tööülesandeid
toredaid töökaaslasi ja kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Palun saatke CV ja kaaskiri inglise keeles.
Eesti keeles saadetud CV-sid ei hinnata.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. november 2004
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2004

CLEANAWAY on osa juhtivast rahvusvahelisest jäätmekäitluskontsernist esindustega 5 kontinendil, peakontor asukohaga Londonis. Cleanaway kuulub Brambles Gruppi, mille aktsiad on noteeritud Londoni ja Sidney börsidel.
Cleanaway ettevõtted on usaldusväärsed partnerid nii tööstus-, kaubandusettevõtetele kui ka omavalitsustele, pakkudes laia teenuste paketti alates nõustamisest jäätmemajanduse optimeerimisel kuni jäätmete kogumise, töötlemise, taaskasutamise ja kõrvaldamiseni. Meie eesmärgiks on olla parim tööandja ja oma ala parim teenusepakkuja Eestis. Seoses Cleanaway laienemisega otsime oma meeskonda parimaid töötajaid, kellele pakume parimate arenguvõimalustega nõudlikku ja tulevikku orienteeritud töökohta.