Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #99017

Marketingi mänedzer Võru Supermarketis

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-hinnasiltide koostamine
-reklaamide koostamine

Ootused kandidaadile

-operatiivset reageerimist ja oskust leida optimaalseid lahendusi
-väga head arvutioskust
-eesti ja vene keele valdamist
-huvitavaid ja atraktiivseid ettepanekuid
-positiivsust ja julget pealehakkamist
-head kunstikätt
-täpsust, iseseisvust, süstemaatilisust

Ettevõte pakub

-karjääri- ja arenguvõimalusi
-hindamatut praktilist töökogemust
-funksioneerivat meeskonda
-väärilist tasu vastavalt töötulemustele

Tööpakkumise number
#99017

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
12. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
12. märts 2007

Baltikumi suurim jaekaubandusvõrk MAXIMA Eesti OÜ omab kokku 335 kauplust Leedus, Lätis, Eestis, Rumeenias ja Bulgaarias. Seoses oma tegevuse laiendamisega Eestis otsime oma meeskonda

Vaata rohkem