Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #37561

Marketingi manager/ müügijuht

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on turundus- ja mareketingiplaani koostamine ning elluviimine, müügitöö kordineerimine ja juhtimine, tegevusaruandluste koostamine ning nende vahendamine Tallinnasse emafirmasse.
Töö on eelkõige firma kontoris Riias, kuid eeldab võtmeklientide külastamist üle Läti.

Ootused kandidaadile

  • väga hea suhtlemis- ning nii iseseisva- kui ka meeskonnatööoskus
  • valmisolek töötada rahvusvahelises meeskonnas väljaspool Eestit
  • vähemalt 5-e aastane tööstaaz
  • autojuhilubade olemas olu.
  • väga hea arvuti kasutamise oskus
  • väga hea inglise ja vene keele oskus; kasuks tulevad läti ja eesti keele hea valdamine
  • kasuks tuleb varasem müügi-, turundus- või marketingialane töökogemus ja/või haridus
  • kasuks tuleb mõningane kursisolek kunstimaailmaga

Ettevõte pakub

  • võimalust seada eesmärke ja neid saavutada
  • võimalus käivitada rahvusvaheline ettevõte Läti turul ning töötada rahvusvahelise meeskonnaga
  • võimalsust enesetoestuseks loomingulises keskkonnas
  • erialast koolitust
  • motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#37561